Kartal Bosch Servisi 7 24 Arıza Bakım Servisi 0212 451 04 25

Robert Bosch’un 1886 yılında Stuttgart’ta Hassas Makineler ve Elektrik Mühendisliği Atölyesi’ni kurmasıyla bugün dünya çapında faaliyet gösteren şirketimizin temelleri atıldı. Şirketimiz, ilk günden itibaren inovatif güç ve sosyal bağlılık ile karakterize ediliyor. Kıvanç Arman, Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DOSİDER) yönetim kurulu üyesi ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği üyesidir. Almanya doğumlu Üsküdar, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden 1996 yılında mezun olmuştur. Mustafa Bulut, Bursa Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (BUSİAD) yönetim kurulu üyesi ve Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) üyesidir. Daniel Korioth, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK) ve Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) yönetim kurulu üyesi ve Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) üyesidir.

Araç teknolojilerindeki uzmanlığımızı donanım, yazılım ve servislerle bir araya getiriyoruz. Türkiye’de ilk kez 1910 yılında İstanbul Sirkeci’de kurulan bir temsilcilikle faaliyetlerine başlayan Bosch Servisi Kartal Grubu, ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa’da kurmuştur. Yılını kutlayan Bosch Türkiye; üretime, kalkınmaya, inovasyona ve istihdama önemli katkılarda bulunmaktadır. Otodoktor, Türkiye’nin önde gelen filo kiralama şirketleri ve Türkiye’nin önde gelen 24 adet sigorta şirketi ile hali hazırda anlaşmalı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İstanbul Geneli Servis Ağı ve Geniş Araç Filosu – Bosch Servisi Kartal Her Mahalleye Hızla Ulaşıyor!

Bosch tamircileri olarak, uzmanlığımız ve deneyimimizle beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve onarımı konusunda güvenilir bir çözüm sunuyoruz. Bize ulaşmak için telefon numaranızı veya adresinizi bırakabilirsiniz, size en kısa sürede geri dönüş yapacağız. Arızalı beyaz eşyalarınızın tamir ve onarım işlemlerini titizlikle gerçekleştiririz.

Bosch Beyaz Eşya, Ankastre, Klima, Küçük Ev Aletleri Alımlarınız Sonrasında Da Desteğimizi Kesmiyoruz! – Bosch Servisi Kartal

Orijinal Bosch yedek parçalarını kullanarak, eşyalarınızın orijinal kalitesini korur ve uzun ömürlü bir kullanım sağlamanızı destekleriz. Soğanlık Yeni’de Bosch çamaşır makinesi servisine ihtiyaç duyanlara en iyi beyaz eşya teknik servis personeli ile çalışma şansı sunuyoruz. Soğanlık Yeni gibi Kartal’ın bazı mahallelerinde, çeşitli noktalarda Bosch servisleri, çamaşır makinesi arıza ve sorunlarına çözümler bulabilir, kusursuz servis deneyimi yaşatabilir.

  • Bu sayede, eşyalarınızın orijinal kalitesini korur ve güvenilir bir şekilde kullanmaya devam edersiniz.
  • İstanbul Kartal bölgesi için Kartal Bosch süpürge servisi , Kartal Bosch süpürge servis , Kartal Bosch servisi , Kartal Bosch servis ve Kartal Bosch elektrikli süpürge servisi hizmetleri.
  • Fren hidroliğinin seviyesi hangi bakımda kontrol edilir diyorsanız bu konuda size en iyi cevabı oto servis hizmetle…

Leave a Reply