En İyi 25 Kartal Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Robert Bosch’un 1886 yılında Stuttgart’ta Hassas Makineler ve Elektrik Mühendisliği Atölyesi’ni kurmasıyla bugün dünya çapında faaliyet gösteren şirketimizin temelleri atıldı. Şirketimiz, ilk günden itibaren inovatif güç ve sosyal bağlılık ile karakterize ediliyor. Kıvanç Arman, Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DOSİDER) yönetim kurulu üyesi ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği üyesidir. Almanya doğumlu Üsküdar, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden 1996 yılında mezun olmuştur. Mustafa Bulut, Bursa Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (BUSİAD) yönetim kurulu üyesi ve Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) üyesidir. Daniel Korioth, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK) ve Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) yönetim kurulu üyesi ve Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) üyesidir.

Gitta Unger, Mayıs 2022’den bu yana Bosch Türkiye yönetim kurulu üyesidir ve Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin Ticari Fabrika Müdürü görevini sürdürmektedir. Mustafa Bulut, Eylül 2019’dan bu yana Bosch Türkiye yönetim kurulu üyesidir ve Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin Teknik Fabrika Müdürü görevini sürdürmektedir. Asuman Büyükyıldırım, 2018 yılından bu yana Bosch Türkiye yönetim kurulu üyesidir. Daniel Korioth, Ağustos 2021’den bu yana Bosch Türkiye yönetim kurulu üyesidir ve Bosch Türkiye ve Orta Doğu Başkanı görevini sürdürmektedir.

İstanbul Geneli Servis Ağı ve Geniş Araç Filosu – Bosch Servisi Kartal Her Mahalleye Hızla Ulaşıyor!

Bosch tamircileri olarak, uzmanlığımız ve deneyimimizle beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve onarımı konusunda güvenilir bir çözüm sunuyoruz. Bize ulaşmak için telefon numaranızı veya adresinizi bırakabilirsiniz, size en kısa sürede geri dönüş yapacağız. Arızalı beyaz eşyalarınızın tamir ve onarım işlemlerini titizlikle gerçekleştiririz.

Genel Bakım Rehberi

Bosch ürünlerini tercih eden milyonlarca müşterimiz gibi Kartal bölgesi sakinleri olan sizler de bizim için oldukça kıymetlisiniz. Kartal Bosch Servisi Bosch beyaz eşya ürünlerinizi keyifle kullanmak için sizler de beyaz eşya uygulama servis kalitemizden yararlanın. Bosch derin dondurucu servis hizmeti ihtiyacınız olan en iyi çözümü en kısa sürede sunar.

Leave a Reply